LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Produktet më të çuditshme të shpikura vetëm për gjoksin

8 Nëntor 2017, 21:50, Aktualitet CNA

Shumica e femrave ëndërrojnë të kenë një gjoks të madh por natyra nuk tregohet e dashur me çdo njeri. Megjithatë industria e grimit dhe produkteve të sumëllojshme për femra nuk është kursuer asnjëherë me prodhimin e produkteve nga më të ndryshmet duke shfrytëzuar pikërisht këtë dëshirë të femrave.

Nga vajrat apo kremrat e ndryshëm e deri tek jastëqet për gjoksin, këtu do të gjeni produktet më të çudtishme të shpikura specifikisht vetëm për gjoksin e femrave./CityNews

Masazhuesi i gjoksit me elektroshok

 

Gjoksi artificial

 

Peshqirët e gjoksit

 

Deodorant  gjoksi

 

Jastëqe ndarës për gjoksin

 

Jastëqe me gropa për gjoksin

Maska për gjoksin

 

Ngjitës gjoksi

 

Lajmet e fundit nga