LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Familja në kufijtë ekstremë të varfërisë/ Noizy: Shtëpinë ia ndërtoj unë

8 Nëntor 2017, 21:52, Aktualitet CNA

Pas publikimit të rastit të një familje në kufijtë ekstreme të varfërisë në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut, persona të ndryshëm nga shtresa të ndryshme të shoqërisë, kanë ofruar ndihmën e tyre.

Ajo që bërë përshtypje në këtë rast, ishte këngëtari i rrepit Noizy (Rigels Rajku), i cili u ofrua që t’ia ndërtonte vetë ai të gjithë shtëpinë familjes në fjalë.

Nuk është hera e parë, që ky këngëtar gjendet pranë familjeve dhe njerëzve në nevojë. /CityNews

Lajmet e fundit nga