LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Trendet e para 10 vjetëve të cilat duhet të kthehen në 2018-ën

8 Nëntor 2017, 23:00, Aktualitet CNA

Duke qënë se bota e modës po bën një hap shumë mbrapa në kohë, ne menduam ti paraprijmë asaj që duhet të jetë në modë në vitin 2018. Janë veshje të cilat krijojnë nostalgji dhe i përshtaten shumë tipe njerëzish. Duke filluar me kostumet të cilat janë njësoj në ngjyrë dhe kamosh në material, e deri tek DVD portative të cilat mund ti merrni kudo që shkoni me vete./CityNews

Byzylykët

Bluza të cilat shkruajnë ‘Djemtë janë budallenj’

Kostume kamoshi në një ngjyrë

DVD portative

Lajmet e fundit nga