LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Supermodelja vishet e gjitha me të verdha/ Duhen syze për ta parë

8 Nëntor 2017, 22:40, Aktualitet CNA

Gigi Hadid di si të tërheqë vëmendje, dhe të risjellë ngjyra në modë. Modelja veshi në lançimin e linjës së saj të kozmetikës së bashku me firmën Maybelline, një fustan komplet të verdhë. Pamja e saj ishte komplet në kontraditë me të tjerët dhe binte shumë në sy.


Fustani i Hadid ishte marrë nga koleksioni i fundit i Lauren për vjeshtën e 2017-ës. Ajo e kompletoi pamjen së bashku me një palë vëthë të artë, dhe më taka të arta.

Dhe e gjitha së bashku ishte si një ëndërr e bërë realitet./CityNews

Lajmet e fundit nga