LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Edi Paloka për herë të parë drejton një seancë parlamentare

9 Nëntor 2017, 12:56, Aktualitet CNA

Nënkryetari i Partisë Demokratike dhe njëherazi kryetari i grupit parlamentar të PD-së Edi Paloka, ka drejtuar sot seancën plenare.

Mësohet se për herë të parë pas kaq shumë kohësh si nënkryetar i Kuvendit Edi Palokës i është dhënë rasti për të drejtuar një seancë plenarem duke përbërë kështu testin e parë të tij si drejtues i një seance Kuvendi dhe jo i grupit parlamentar të PD-së sikurse ka qenë. /CityNews

Lajmet e fundit nga