LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Si të ishte trafikant droge/ Policia aksion “spektakolar” për të kapur mbledhësin e bidonave (video)

9 Nëntor 2017, 10:21, Aktualitet CNA

Në një postim në rrjetet sociale, ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video të qytetarit digjital i cili ndër të tjera shprehet ?Sikur u kap drog jo 10 kile bidona? dhe shpreh gatishmërinë për tu ngritur e për të shtypur këtë shtet.

?Sikur u kap drog jo 10 kile bidona qe i shkreti ka qe ne mjes ne shi e ftohte qe i mledh dhe vin kto palaco polic te lali plehut e ja marrin i gjujn e shtirjn per toke.nuk ka bo vrajse a s merret me drog po thjesht nxjerr buken e gojes. ne jemi gati te ngrihemi te shtypim shtet kriminel” /CityNews

Lajmet e fundit nga