LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I doli videoja intime/ Reagon ashpër velina e Ermalit: Ja si qëndron e vërteta

9 Nëntor 2017, 07:19, Aktualitet CNA

Velina e re e emisionit ?Xing me Ermalin?, Kejvina Kthella padyshim që ka hyrë bujshëm në botën e showbizz-it duke reklamuar disa nga hiret e saj.

Por, Kejvina Kthella sërish është vënë në qendër të vëmendjes nga një tjetër skandal, pasi një video e një vajze të shtrirë në shtrat pa mbathje është postuar në një profil Instagrami me emrin e velinës.

Kur sapo menduam se ajo mund ta ketë bërë të rrugës, vajza ka mohuar gjithçka me anë të një Insatstory në profilin e saj duke i bërë thirrje ndjekësve të saj t?u bëjnë ban atij profili fake pasi vajza në video nuk ishte ajo.

Nuk dihet nëse kjo është një strategji e velinës për të marrë më shumë vëmendje apo thjesht një rreng i dikujt me profil falso.

Kujtojmë këtu se edhe në debutimin e saj të parë ajo u shfaq me një fustan të kuq dhe u aludua shumë në mediat rozë nëse kishte veshur mbathje apo jo, por Kejvina Kthella mohoi gjithçka./ CityNews

Lajmet e fundit nga