LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çifti adopton trenjakë/ Një javë pas doktori i jep lajmin

9 Nëntor 2017, 01:00, Aktualitet CNA

Dhe pse proçedurat e adoptimit të një fëmijë zgjasin shumë, çifti në fjalë mesa duket priti gjatë, 3 vjet madje.  Atyre ju dha mundësia të adoptonin, jo një por trenjakë. Sa lindën ato, diçka e pabesueshme ndodhi. Sarah dhe Andy Justice kanë tre vjet që janë martuar dhe diçka ju ka munguar në jetën e tyre, një fëmijë. Por pritja mesa duket ia ka vlejtur.

Pasi morën trinjakët në shtëpinë e re, doktori kërkoi që të kishte një takim me çiftin pasi kishte një lajm për t?ju dhënë.

Gruaja ishte shtatëzënë dhe jo me një por me binjakë. Pra çifti do mirëpresi në familje 5 fëmijë. Kjo po që është një mrekulli nga Zoti./CityNews

Lajmet e fundit nga