LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vetullat ylber/ Do t’i provonit?

9 Nëntor 2017, 00:45, Aktualitet CNA

Jeni mërzitur ende me trendet e reja të vetullave? Me siguri që jo, pasi për 4 vitet e fundit sidomos, artistët e grimit kanë sjellë gjithnjë e më shumë ide inovatore të rregullimit të vetullave.

Së fundi, trendi më i ri nga Kat Von D, janë vetullat shumëngjyrëshe dhe me siguri do t?i adhuroni.

Koleksioni më i ri nga Mbretëresha e grimit, Kat përfshin 16 lloje të ndryshme ngjyrash e hijesh me të cilat mund të eksperimentoni në vetullat tuaja, a do t?a provonit?/CityNews

Lajmet e fundit nga