LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/ Ja si e shkatërron trupin silikoni

9 Nëntor 2017, 11:09, Aktualitet CNA

Shpesh kemi dëgjuar për raste ku përdorimi i pakujdesshëm i silikonit ka pasur rezultate katastrofike.

Sidomos vitet e fundit silikoni është ?trendy? i VIP-ave të huaj e shqiptarë, dhe jo vetëm. Një video e cila qarkullon në rrjetet sociale tregon qartë sesi silikoni shkatërron trupin e njeriut./ CityNews

Lajmet e fundit nga