LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Gjenden të groposura armë zjarri (foto)

30 Tetor 2017, 13:15, Aktualitet CNA

Gjenden të groposura në Parkun “Rinia” në Elbasan , katër armë zjarri Kallashnikov.

Armët u gjetën nga punëtorët e firmës që po kryejnë punime në këtë park.

Konkretisht u gjetën  4 armë zjarri Automatik model 56 kalibër 7.62 mm dhe 4 krëhëra me hark metalik të armëve të zjarrit model 56.

Vijon puna për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit./CityNews

Lajmet e fundit nga