LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Deputetja e LSI: Jemi forcë e parë nga fundi

30 Tetor 2017, 11:10, Aktualitet CNA

Në zgjedhjet e 25 qershorit të 2017, Lëvizja Socialiste për Integrim ishte e bindur se do të ishte forcë e parë.

Por pas përfundimit të numërimit të kutive të fundit doli forcë e tretë.

Deputetja e LSI, Nora Malaj e ftuar në emisionin ?Ditë e Re?, ka treguar se ata dolën forcë e parë, nëse rezultati votimeve shikohet nga fundi.

“Është shumë mirë. Por ta marrësh nga fundi prapë të parë jemi. E rëndëishme është që jemi. Neve jemi nga ata që gjithmonë jemi ballore, të fortë dhe që humbjen e kthejmë në sukses.?tha ajo.

Lajmet e fundit nga