LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vasili: Shqiptarët duhet të përmbysin kryeministrin e trafikantëve

30 Tetor 2017, 10:55, Aktualitet CNA

Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili, gjykon se për kreun e qeverisë, 80 % e shqiptarëve nuk ekzistojnë ndaj ata kanë vetëm një detyrim sot: Ta përmbysin!

“Kryeministri zyrë-punë, kaq di, për të tjerat s’ia thotë… Kryeministri ne jerm. E ktheu ne zyre pune kryeministrine, i nxjerr vete njoftimet per punesim?, shkruan Vasili në rrjetet sociale.

Postimi i plotë:

Kryeministri zyrë-punë, kaq di, për të tjerat s’ia thotë…

Kryeministri ne jerm. E ktheu ne zyre pune kryeministrine, i nxjerr vete njoftimet per punesim.
Thote ky kryeministri shkollepak: “Marreveshje e deputeteve te rilindjes me qeverine e rilindjes”.
Po per cfare? Per pazaret e dites, hiq e ve njerez neper punerat e shtetit.
80% e shqiptareve nuk ekzistojne per kryeministrin, ndaj edhe ata nuk kane më asnje detyrim qe ta njohin, edhe ai nuk ekziston më per ta.
Ndaj Kryeministrit te trafikanteve dhe krimineleve 80% e shqiptareve kane vetem nje detyrim: ta permbysin!

Lajmet e fundit nga