LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Jep dorëheqjen kreu i SHISH

30 Tetor 2017, 11:24, Aktualitet CNA

Kryetari i SHISH, Visho Ajzai Lika mësohet se ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i institucionit që drejtonte prej disa vitesh.

Visho Ajazi mbante detyrën e kryetarit të SHISH që prej vitit 2012. Visho Ajazi Lika ka qënë këshilltar i ish-kryeministrit Sali Berisha, dhe ka mbajtur detyra të tjera të rëndësishme shtetërore.

Ende nuk dihen arsyet e dorëheqjes së Vishos, por pritet që të mësohet se cilat ishin shkaqet e vërteta të largimit të tij nga drejtimi i këtij institucioni./ CityNews

Lajmet e fundit nga