LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rama në Presidencë/ Takim me Metën

30 Tetor 2017, 11:17, Aktualitet CNA

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në këto momente në selinë e Presidencës, ku mësohet se po zhvillon një takim me Presidentin Ilir Meta.
Ky është takimi i parë i Ramës me kreun e shtetit që prej betimit të kabinetit “Rama 2” rreth 7 javë më parë.

Mësohet se ky takim do të bëhet për zhvillimet  e fundit politike në vend.  Ndërkohë, në rendin e ditës së politikës është skandali i përgjimeve që implikon në në trafikun e drogës, ish-ministrin e Ramës, Saimir Tahirin dhe nisja e hetimit ndaj tij./CityNews

Lajmet e fundit nga