LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Parandalohet krimi në familje/ Pranga 44-vjeçarit

30 Tetor 2017, 13:02, Aktualitet CNA

Parandalohet një konflikt në familje, ndërsa në pranga ka rënë një 44-vjeçar, i cili po dhunonte gruan e tij.

Ngjarja në fjalë është regjistruar në Picarë të Vorës. Burime nga policia e Tiranës bënë me dije se shtetasi Saimir P., po ushtronte dhunë psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases M. P.

Nga kontrolli i banesës së këtij shtetasi, janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale një armë zjarri, automatik model 56, me tre krehër dhe 90 fishekë si dhe një armë e ftohtë./CityNews

 

Lajmet e fundit nga