LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, 29 tetor 2017

29 Tetor 2017, 07:23, Aktualitet CNA

 

Këto janë disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 29 tetor 2017:

Gazeta Shqiptare hapet me titullin ?Legalizimet, Procedura e re për të marrë tapinë? dhe vijon më tej me ?Audi? i Habilajve lëvizi në Greqi, 2 vëllezërit i kanë ndryshuar target.

?Koha Jonë? hapet me titullin ?Doris Pack: Pse nuk flet Romana Vlahutin?, vijon më tej me ?Monika Kryemadhi: Dolin ë rolin e Lolos te Arjan Çani?.

Gazeta ?Shekulli? hapet me titullin  ?Kokëdhima duhet një qeveri antimafie dhe një kryeministër i painkriminuar?, vijon më tej me ?Rrëfimi I ish-atashehut: Si më kërkuan të trafikoja drogë me makinën e ambasadës?. /CityNews

Lajmet e fundit nga