LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kourtney Kardashian tregon që nuk kemi nevojë të veshim pantallona në vjeshtë

28 Tetor 2017, 21:20, Aktualitet CNA

Kourtney Kardashian mbrëmjen e kaluar shkoi në një darkë familjare në një restorant në Los Angeles, me një stil shumë komfort.  Kishte veshur një bluze të gjatë ngjyrë të bardhë, së bashku me cizme të gjata sipër gjurit. Kjo veshje tregon që Kourtney nuk i intereson nëse është vjeshtë apo dimër, përderisa ndihet rehat do e veshi.

Të gjithë e pëlqejnë këtë stil dhe duan ta kopjojnë./CityNews

Lajmet e fundit nga