LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtëpia më e sigurtë në Amerikë është në shitje

28 Tetor 2017, 21:10, Aktualitet CNA

Shtëpia e Rajs është në shitje dhe është vendi i përkryer për një gazelë të Bondit. E listuar në një vlerë prej 14.7 milionë dollarësh, në Alpharetta, shtëpia e Gjeorgjisë përfshin tetë dhoma gjumi, 14 banjo, tre kuzhina, ashensorë, një muze privat, një gamë shtëpie dhe një bodrum vere.

Përveç një teatri privat, një vend bowling dhe një pishinë me pafundësi , kjo shtëpi  krenohet me dyer ballistike që mund të përballojnë zjarrin nga një pushkë AK-47, të mjaftueshme për të mbajtur 30 automjete dhe një hyrje të fshehtë  nga një ujëvarë. Pra mund të themi me plot gojë që në këtë shtëpi jeni më të sigurtë se kudo./CityNews

Lajmet e fundit nga