LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Personazhet vizatimorë janë rikthyer në botën reale

28 Tetor 2017, 20:30, Aktualitet CNA

Cila vajzë e vogël nuk ka ëndërruar të bëhet një princeshë Disney? Hirushja, princesha e dëborës, sirena e vogël , Rapunzel  e shumë të tjera, ju mund të bëni  zgjedhjen tuaj. Por për disa njerëz, fati kishte plane të tjera. Nëse ata e donin apo jo, u dha atyre një pamje shumë të ngjashme me një nga personazhet  e animuara ose me një shfaqje televizive që normalisht nuk do të ishte zgjedhja e parë e askujt.

Hidhini një sy fotove dhe shikoni ngjashmërinë e madhe midis tyre./CityNews

Lajmet e fundit nga