LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kush ja paguan pushimet luksoze Aurela Hoxhës?/ Ja si përgjigjet ajo

28 Tetor 2017, 20:15, Aktualitet CNA

Të gjithë e kemi vënë re se sa të shpeshta janë pushimet luksoze të Aurela Hoxhës.

Nëpërmjet postimeve në rrjete sociale shohim foto të Aurelës  në Maldive, Ibiza, Tajlandë etj. Por kush ja paguan modeles këto udhëtime?

E ftuar sot në ?Xing me Ermalin?, Aurela zbuloi se pushimet ja paguan një sponsor. Ndërsa moderatori Ermal Mamaqi e ngacmoi duke i thënë: ?Kaq koprac e paske të dashurin??. ?Si ka mundësi që të gjitha vajzat e famshme nuk thonë asnjëherë që pushimet ja paguan i dashuri?, e pyeti Ermali Aurelën.

?Mendoj që kur ti udhëton me të dashurin, nuk ka vend për të thënë se kush i pagon sepse ai nuk është sponsor. Është logjike që i dashur të të paguajë udhëtimin. Nëse udhëton për punë dhe mbulon shpenzimet e tua nuk ka asgjë të keqe, nuk do të thotë që i dashuri jot është koprac?, u shpreh Aurela.

Lajmet e fundit nga