LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Starton 'Shiko kush luan' i Luana Vjollcës

28 Tetor 2017, 20:28, Aktualitet CNA

Ka nisur në Top Channel emisioni më i ri i moderuar nga Luana Vjollca, ?Shiko kush luan?.

E veshur me një fustan të bardhë më në formë se kurrë, Luana ka nisur rrugëtimin e ri televiziv.

Së bashku me moderatorin sportiv Edi Manushi dhe aktorin Gent Hazizi, ata kanë pritur personazhe mjaft të njohur për të luajtur së bashku si  reperi Mc Kresha, këngëtarja Jonida Maliqi, reperi Lyrical Son, aktori Neritan Liçaj etj.

Mes lojërash, të qeshurash dhe situatave komike, ka nisur emisioni i parë i këtij emisioni.

Lajmet e fundit nga