LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

 Foto/ Gjërat e përditshme të cilat bëjnë që imazhi juaj të duket pa shije

28 Tetor 2017, 20:30, Aktualitet CNA

Në botën moderne, numri i imazheve të krijuara dhe të rekomanduara nga dizajnerë të ndryshëm dhe stilistë po rritet me shpejtësi në sezone të ndryshme. Dikush mund të habitet me përzierjen e stileve të ndryshëm apo edhe pamjeve të paarritshme.

Megjithatë, kurrë nuk duhet të neglizhosh rregullat “e sigurisë” – madje edhe në një gardërobë bazë. Hidhini një sy gabimeve që bëni ditë për ditë./CityNews

Lajmet e fundit nga