LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nëse nuk keni këto gjëra në garderobën tuaj duhet të bëni menjëherë shopping

28 Tetor 2017, 21:00, Aktualitet CNA

Ju shkoni duke paguar qiranë tuaj dhe herë pas here mendoni se jeni një i rritur. Por pastaj e kupton se dollapi ka disa … mungesa, të tilla si bluza të thjeshta ose pantallona. Kjo ndodh kur ju gruponi dhe më pas harroni se cfarë keni dhe cfarë ju mungon.

Në garderobën tuaj nuk duhet të mungojnë kurrë bluzat e bardha, apo bluzat e ngrohta të dimrit,pasi jemi në sezonit  e ftohtë. Apo fustanet e mëndafshta të cilat janë një tendencë e momentit. Hidhini një sy rrobave që nuk duhet t?ju mungojnë kurrë./CityNews

Lajmet e fundit nga