LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Xhinset në formën e tangave janë një kostum për Halloween

28 Tetor 2017, 20:50, Aktualitet CNA

Të gjithë u bënë paksa konfuzë kur panë xhinset në formë tange, gjatë pasarelës në Tokyo. Por mesa duket ato nuk ngelën vetëm në pasarela, tani janë bërë një trend për kostum gjatë Halloweenit.

Kostumi përfshin një pjesë trup ngjyrë mishi, me copa të gjata xhinse deri në fund të këmbëve. Nëse doni të dukeni sexy dhe joshëse për Halloween ky është kostumi i ëndrrave tuaja./CityNews

Lajmet e fundit nga