LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kim Kardashian vishet si Cher për Halloween/ Kostumi i saj ishte epik

28 Tetor 2017, 20:40, Aktualitet CNA

Kim Kardashian e ka bërë tashmë publike që Cher është idhulli i saj. Tani Kim është transformuar si Cher për Halloween. Ajo e kompletoi pamjen së bashku me shokun e saj të ngushtë, Jonathan Cheban i cili u vesh si Sonny Bono.  Si zakonisht ajo shtoi dhe nga vetja duke e bërë pamjen dhe më të bukur.

Dhe selfiet nga ana e saj nuk mungonin, snapi i saj vazhdonte të mbushej me foto dhe video.

Ajo nuk pushonte se qeshuri kur shikonte shokun e saj të veshur si Sonny Bono./CityNews

Lajmet e fundit nga