LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kundërshtuan FNSH/ Arrestohen 6 persona

29 Tetor 2017, 08:19, Aktualitet CNA

Gjashtë persona kanë përfunduar në pranga pasi kanë kundërshtuar efektivët e FNSH-së, të cilët do të kryenin kontroll.
Policia ka arrestuar  Mario Vëngu 22 vjeç, Françesko Meto 20 vjeç, Damjano Rrapaj 21 vjeç, Enea Bregu 23 vjeç, Mariglen Ballesha 21 vjeç dhe Eriton Alliaj 19 vjeç.

Ndërkohë është proceduar penalisht në gjendje të lirë për shkak se vuante nga një sëmundje kronike, A.K., 24 vjeç./CityNews

Lajmet e fundit nga