LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Fshehu 70 kilogram në shtëpi/ Pranga shqiptarit

29 Tetor 2017, 08:05, Aktualitet CNA

Një i ri shqiptar është vënë në pranga  në kryeqytetin e Italisë, Romë pasi në banesën e tij janë gjetur 70 kilogramë drogë, e llojit kanabis sativa.

26-vjeçari shqiptar e kishte fshehur drogën duke e futur atë poshtë dyshekut ku flinte gjumë.

Drogën e kishte mbështjellë me qese plastike që të mos i vinte era. Pas kontrollit dhe gjetjes së drogës, i riu është arrestuar./CityNews

Lajmet e fundit nga