LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Flakët shkrumbojnë makinën/ Policia jep detajet

29 Tetor 2017, 08:12, Aktualitet CNA

Një automjet tip ?Benz? është përfshirë nga flakët në lagjen “Mustafa Matohiti” në qytetin e Tepelenës.

Mësohet se policia dhe grupi i zjarrëfikëseve është gjendur menjëherë në vendngjarje duke lokalizuar flakët.

Automjeti me targa AA 400 LH ishte në pronësi të shetases E.B, ish-drejtoreshës së spitalit të Tepelenës dhe në momentin e përfshirjes nga flakët makina ka qenë e parkuar.

Pas kqyrjes së situatës nga policia dhe deklaratës së dhënë nga bashkëshorti i shtetases ka rezultuar se mjeti ka marrë flakë aksidentalisht. /CityNews

Lajmet e fundit nga