LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ 8 buzëkuqët më të preferuar nga femrat për vitin 2017

15 Gusht 2017, 11:22, Aktualitet CNA

Buzëkuqët janë produkti kozmetik më i preferuar për të gjitha femrat në mbarë botën. Çdo vit ngjyrat më të pëlqyera që dalin në modë ndërrojnë për t?u zëvendësuar me disa ngjyra më të freskëta, të bukura dhe që i përshtaten çdo femre.

Ngjyra nude dhe e kuqe nuk dalin asnjëherë nga moda, pasi janë më të preferuarat e femrave, por ngjyra të tjera të ndezura dhe të errëta kanë marrë vëmendjen maksimale nga femrat.

Në galerinë e mëposhtme po iu tregojmë se cilët kanë qenë buzëkuqët më të preferuar për./CityNews

Lajmet e fundit nga