LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U mbajt peng për orë të tëra/ Kush është shkodrani që kaloi tmerr në Velipojë

15 Gusht 2017, 09:24, Aktualitet CNA

Detaje të reja kanë dalë mbrëmë nga pengmarrja në Velipojë pasi një shkodran nuk kishte shlyer borxhin prej 4 000 eurosh. Sipas burimeve nga policia shtetasi Dodë Gj. është takuar me Pjetër Narkan, personin e marrë peng për t?i kërkuar shlyerjen e borxhit.

Situata ka dalë jashtë kontollit kur Narka nuk i ka kthyer borxhin e marrë. Në atë moment, personi i dyshuar si autori i pengmarrjes e ka kërcënuar me armë Pjetër Narkan dhe e ka detyruar të futet në bagazhin e makinës.

Pasi nuk është ndaluar pas sinjalit të policisë, u bë e mundur arrestimi i tij gjatë ditës së sotme./CityNews

Lajmet e fundit nga