LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kujdes, pamje të rënda nga Golemi/Si u gjet 21-vjeçari që humbi jetën në timon (Video)

15 Gusht 2017, 07:01, Aktualitet CNA

Një aksident i tmerrshëm ndodhi një ditë më parë, me pasojë vdekjen e një 21-vjeçari. Aksidenti la dhe dy persona të palgosur rëndë, ndërsa është ndjekur nga shumë dëshmitarë të pranishëm në vendngjarje.

Përplasja e mjetit tip ?Skoda? me drejtues shtetasin K.R. me kamionçinën e shtetasit E.Z. i mori jetën 21-vjeçarit.

Një prej dëshmitarëve të pranishëm në vendngjarje ka dërguar në redaksinë e DurrësLajm videon e mëposhtme, e filmuar vetëm disa sekonda pas aksidentit të frikshëm.

Drejtuesi i mjetit tip ?Skoda? humbi jetën në vend si pasojë e përplasjes së fortë që shkatërroi tërësisht pjesën e përparme të mjetit dhe shpërfytyroi 21-vjeçarin.

Lajmet e fundit nga