LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto/ 7 superfuqitë që vetëm bebet mund t’i kenë

14 Gusht 2017, 20:50, Aktualitet CNA

Për të kuptuar sa të jashtëzakonshëm mund të jenë bebet, duhet vetëm t?i shihni ata.

Mundet mos të keni kuptuar se në fakt ata kanë disa ?superfuqi? të cilat të rriturit nuk i kanë. Gjatë zhvillimit dhe rritjes së tyre ata pësojnë ndryshime kaq të mëdha në pak kohë sa duken si qenie me fuqi të mbinatyrshme./CityNews

Lajmet e fundit nga