LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vetëm një gjeni mund t’i zgjidhë këto gjeagjëza në 30 sekonda

14 Gusht 2017, 20:30, Aktualitet CNA

Problemat dhe gjeagjëzat janë gjithmonë lojërat më të mira për të gjitha moshat, pasi na mbajnë trurin në punë dhe përforcojnë logjikën dhe kujtesën./CityNews

Lajmet e fundit nga