LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/10 fustanet më të pazakontë të nusërisë

14 Gusht 2017, 21:40, Aktualitet CNA

Disa nuse preferojnë ti mbajnë gjërat tradicionale për sa i përket fustanit të nusërisë.

Ndërsa të tjera bëjnë të paimagjinueshmen. Ju kemi sjellë disa nga fustanet e nusërisë që nuk i kishit parë më parë.

Shfletoni galerinë dhe shikojini./CityNews

Lajmet e fundit nga