LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Femrat që mund të zëvendësojnë Kim Kardashian

14 Gusht 2017, 21:30, Aktualitet CNA

Kim Kardashian vendosi një standart tjetër të asaj që quhet e bukur.

Femrat në mbarë botën po i kushtojnë shumë rëndësi pamjes së jashtme dhe linjave të trupit duke shpenzuar goxha para për ti rregulluar ato.

Kjo listë tregon se sa shumë femra janë të gatshme të duken si ajo dhe madje të jenë identike me të./CityNews

Lajmet e fundit nga