LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

8 mënyra se si mund të zhdukeni nga interneti

14 Gusht 2017, 22:30, Aktualitet CNA

Në ditët e sotme ka shumë informacion online për secilin nga ne. Kjo edhe për profilet në rrjetet sociale, mesazhet e vjetra që kemi lënë nëpër forumet e vjetra që ndoshta as na kujtohen, ose detaje të tjera të jetës sonë.

E gjithë historia e jetës sonë mund zbulohet nga çdo njeri që ka akses në internet.

Për ata që duan të nisin një faqe të re në jetën e tyre, Bright Side ka treguar disa mënyra se si mund të fshini të gjithë informacionin në lidhje me ju në çdo rrjet socia dhe internet.

Shfletoni galerinë e mëposhtme për t?i zbuluar./CityNews

Lajmet e fundit nga