LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi ditor, 15 Gusht 2017

15 Gusht 2017, 06:20, Aktualitet CNA

Edhe vazhdimësia e kësaj dite do varet nga ju. Nëse nuk tregoheni tolerantë dhe kërkoni të jeni ju shefi/ja në lidhjen që keni do përballeni me debate të zjarrta. Beqarët do tërhiqen shumë nga pamja e jashtme e disa personave, të cilët në fakt nuk vlejnë aspak. Nëse keni probleme në planin financiar, bëni çmos që t?i zgjidhni ato sa më parë.

Priten disa ndryshime të rëndësishme gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift. Gjithçka do varet nga sjellja juaj kohët e fundit dhe më mirë se kushdo ju e dini vetë këtë. Beqarët do marrin propozime por thjesht për lidhje kalimtare, asgjë me tepër. Financat do jenë më të mira se kohët e fundit. Mundohuni ta ruani sa më gjatë ekuilibrin.

Do bëni gjithçka sot që ta përmirësoni jetën tuaj në çift dhe do ia dilni mbanë. Si ju ashtu edhe partneri/ja do kujdeseni për njeri- tjetrin dhe nuk do i kurseni komplimentet. Beqarët do joshen mjaft nga disa persona, por do kenë druajtje t?i shprehin ndjenjat. Në planin financiar mund të kryeni edhe investime meqë situata duket të jetë goxha e qëndrueshme.

Ka shumë mundësi që sot të qëndroni me zor pranë partnerit/es tuaj. Nuk do jeni aspak në humor sepse diçka që ai ka bërë kohët e fundit ju ka mërzitur tej mase. Do bënit mirë të flisnit hapur me të. Beqarët nuk do tregohen të hapur dhe për këtë arsye mundësitë për takime do mundojnë. Financat do jenë përgjithësisht të mira. Vazhdoni ta ruani këtë ekuilibër.

Klima yjore do jetë mjaft e mirë për jetën sentimentale të çifteve. Pasioni do rindizet fuqishëm dhe emocionet do jenë të papërshkrueshme. Beqarët do kenë takime romantike të cilat do i shtyjnë të marrin vendime me rëndësi. Financat nga ana tjetër nuk do jenë aspak të privilegjuara. Kujdes me çdo shpenzim që do kryeni sepse më vonë nuk do dini çfarë të bëni.

Ditë përgjithësisht harmonike dhe e këndshme kjo e sotmja për të dashuruarit. Do i zgjidhni me shumë qetësi mosmarrëveshjet që keni pasur dhe do bëni plane për të ardhmen. Beqarët nuk duhet të hezitojnë t?ua shprehin pëlqimin disa personave. Sektori i financave do jetë i paqëndrueshëm. Kujdes sepse me gabimin më të vogël mund të krijoni probleme shumë serioze.

Ditë mjaft e qetë dhe pa probleme kjo e sotmja për të dashuruarit. Do bashkëpunoni për gjithçka me partnerin/en dhe nuk do mbani mëri për te kaluarën. Beqaret do kenë një takim vendimtar i cili mund t?ua ndryshoje jetën qe kane bere deri me sot. Sektori i financave do jete mjaft i privilegjuar kështu qe ne këtë plan nuk do keni për çfarë të shqetësoheni.

Ata që janë në një lidhje do kenë surpriza të njëpasnjëshme gjatë kësaj dite. Gjithçka do shkojë ashtu si ata e kishin ëndërruar dhe entuziazmi do mbizotërojë gjithë kohës. Beqarët do kalojnë një ditë normale dhe pa asgjë të veçantë. Mërkuri nga ana tjetër do iu ndihmojë të keni disa hyrje parash, por ju do i shpenzoni menjëherë ato. Kujdes sepse mund të keni probleme.

Saturni do ketë ndikim të drejtpërdrejtë sot në jetën tuaj sentimentale dhe duhet thënë se ai nuk është planeti ideal për të influencuar dashurinë. Kujdes me kritikat dhe shmangni sa të mundni kokëfortësinë. Beqarët do takohen me një person mjaft simpatik dhe pasionant. Mos e humbni këtë mundësi. Financat do jenë delikate. Shpenzoni me maturi që të mos keni më tepër vështirësi.

Me mirëkuptim dhe tolerancë do i kaloni të gjitha vështirësitë që keni pasur në jetën tuaj në çift. Do tregoheni me largpamës dhe do dini të falni. Beqarët edhe pse do kenë shumë mundësi për takime, do i refuzojnë ato me arsyen se nuk duan asnjë lloj angazhimi. Në planin financiar mos u tregoni të pamatur sepse do keni probleme shumë të mëdha.

Do jeni më të gatshëm të bëni disa lëshime ndaj partnerit/es tuaj sot dhe marrëdhënia në çift do fillojë të përmirësohet. Edhe ai do kujdeset që ju të ndiheni më së miri. Beqarët do kenë takime interesante, por zemra e tyre nuk do rrahë aq fort sa për të krijuar një lidhje. Në planin financiar nuk do keni as problemin më të vogël.

Mos harroni ti bëni herë pas here komplimente partnerit/es tuaj sot sepse jo vetëm ai/ajo, por edhe ju do ndiheni më së miri. Në përgjithësi dita do jetë e këndshme. Beqarët që ëndërrojnë të krijojnë një lidhje serioze do jenë mjaft të privilegjuar. Edhe të ardhurat do fillojnë të përmirësohen dalëngadalë. Do jeni më të qetë dhe do shpenzoni pa frikë për gjërat më të nevojshme./CityNews

Lajmet e fundit nga