LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Militanti i LSI zihet me grushte me militantin e PS/ Gjysma e këtyre zyrtarëve në burg

15 Gusht 2017, 07:34, Aktualitet CNA

Kreu i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi, ka publikuar një fotografi, ku shfaqen disa zyrtarë të lartë, mes tyre dhe kryeministri Edi Rama.

Malltezi i quan ata ?reformatorët e mjedisit?, duke shtuar se gjysma e tyre janë në burg pasi janë kapur duke marrë ryshfete, ndësa gjysma që shpëtoi janë duke u zënë me grushte për raportin e ndarjes së ryshfeteve.

?Reformatoret e mjedisit: Gjysma e ketyre jane ne burg se u kapen duke marre rryshfete, gjysma qe shpetoi jane duke u zene me grushte per raportin e ndarjes se rryshfeteve. Militanti i LSI nga Skrapari emerohet drejtues ne Vlore dhe zihet me grushte me militantin e PS qe kish gjobitur biznesin pse nuk i kish dhene ketij pjesen e rryshfetit. Turp dhe trishtim!?, shkruan Malltezi./CityNews

Lajmet e fundit nga