LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Borxhi i pashlyer i kushton shumë shkodranit / Si e pëson (Emri)

15 Gusht 2017, 08:58, Aktualitet CNA

Një person është arrestuar nga policia me akuzën e rrëmbimit. Shtetasi Dode Gj. ka marrë peng një person nga qyteti i Shkodrës, duke e mbajtur të izoluar. Familjarët kane lajmëruar policinë sapo kanë vënë re mungesën e të afërmit.

Sipas burimeve nga policia rrëmbimi u bë pasi shtetasi Dode Gj. nuk kishte marrë paratë që i kishte dhënë borxh shkodranit.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Velipojë ndërkohë që policia ka arrestuar rrëmbyesin dhe po kryehn veprimet e tjera proceduriale./CityNews

Lajmet e fundit nga