LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Për herë të parë pas përçarjes në PD/ Bardhi mbledh grupin në selinë blu

11 Shkurt 2024, 22:08, Politikë CNA

Për herë të parë pas përçarjes në PD/

Për herë të parë pas përçarjeve dhe përplasjeve mes opozitës, kreu i grupit të PD-së, Gazment Bardhi do të mbajë mbledhjen e grupit në selinë blu.

Mbledhja do të zhvillohet ditën e nesërme në orën 15:00.

“Të nderuar kolegë, Nesër, e hënë, ora 15:00, do të zhvillojmë mbledhjen e grupit parlamentar, në selinë qëndrore të PD. Ju falenderoj!”, thuhet në njoftim./ CNA

Lajmet e fundit nga