LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Braktiset nga kandidatët/ Alibeaj mbledh grupin e "vulës"

31 Mars 2023, 11:58, Politikë CNA

Braktiset nga kandidatët/ Alibeaj mbledh grupin e "vulës"

Kryetari i grupit të "vulës", Enkelejd Alibeaj ka mbledhur të tijtë, pasi u braktis nga 6 kandidatë për kryetarë bashkie dhe dy kandidatë për Këshillat Bashkiakë.

Gjatë mbledhjes Alibeaj do të diskutojë për zgjedhjet e 14 majit.

Pjesë e mbledhjes do të jenë:  

1. Enkelejd Alibeaj

2. Gazment Bardhi

3. Arbi Agalliu

4. Lefter Gështenja

5. Andia Ulliri

6. Flutura Açka

7. Merita Bakiu

8. Eralda Tase Bano

9. Selaudin Jakupllari

10. Zheni Gjergji

Lajmet e fundit nga