LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zarfi i Zi për çiftin “Ilnisa-Meriton”, çfarë pritet të ndodhë sonte?

2 Prill 2024, 18:18, Lifestyle CNA
Zarfi i Zi për çiftin “Ilnisa-Meriton”,
Meritoni dhe Ilnisa

Vetëm pak më parë në shtëpinë e “Big Brother” ka hyrë një zarf i zi, në të cilin ishin shënuar emrat e Meritonit dhe Ilnisës.

Që prej skualifikimit të Eglës, një ditë para 1 Prillit, nga loja u komunikua se do të merret një vendim nga Vëllai i Madh edhe për Ilnisën dhe Meritonin.

Kjo gjë ndodhi, pasi ishte çifti që e provokuan disa herë Eglën.

Në shtëpi ndodhet tashmë zarfi i zi, me emrat e Meritonit dhe Ilnisës, i cili mesa duket do të hapet gjatë “Prime”-t të sotëm./ CNA

 

Lajmet e fundit nga