LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nita hap Kutinë e Pandorës/ Kë dërgoi në nominim banorja e “Big Brother VIP”

19 Mars 2023, 10:13, Lifestyle CNA
Nita hap Kutinë e Pandorës/ Kë dërgoi në nominim
Foto ilustruese

Nita Latifi u vendos para Kutisë së Pandorës duke u gjetur përballë një të mire dhe një të keqeje për banorët e shtëpisë.

Zarfi i bardhë rezervonte një takim me miken e saj të ngushtë, ndërsa në zarfin e zi, Nita duhet të dërgonte dy çifte në nominim.

Kështu këngëtarja vendosi që të dërgonte në televotim, Oltën, Kiarën, Qetsorin dhe Kristin.

Sërish këtë javë nominimi është i fortë, kush do të jetë çifti që do të dalë më pak i votuar dhe cili prej banorëve do të lërë shtëpinë e "Big Brother VIP" episodin e ardhshëm?/ CNA.al

Lajmet e fundit nga