LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Forma të rrumbullakosura dhe gjoks "bombastik"/ Njihuni me bjonden më “të nxehtë” të Instagramit

18 Mars 2023, 19:02, Lifestyle CNA
Foto- Forma të rrumbullakosura dhe gjoks "bombastik"/ Njihuni me

 

Kajla Simons është një nga vajzat më "të zjarrta" të Instagramit dhe kjo fal formave të saj bombastike, vithe të rrumbullakosura, gjoks u madh dhe shpërthyes si dhe tipare mjaft tërheqsëse.

Simons numëron rreth 1 milionë ndjekës në Instagram dhe mijëra e mijëra pëlqime në postimet e saj ku nuk stepet të tregojë format e saj tëpeër joshëse.

Herë më rroba banjo në plazh apo dhe e veshur me rroba të ngushta pas trupit që nxjerrin në pah linjat e saj, Simons di përherë të provokojë dhe të lerë pa fjalë ndjekësit e saj.

Më poshtë do të gjeni disa nga fotot më të "nxehta" të saj./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga