LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luizi futi në kurth Armaldon dhe Kristin/ Kush do ta lerë sonte “Big Brother VIP” nga tre konkurentët

18 Mars 2023, 11:14, Lifestyle CNA
Luizi futi në kurth Armaldon dhe Kristin/ Kush do ta lerë sonte
Kristi Dragot, Luiz Ejlli dhe Armaldo Kllogjeri

Një kurth i këngëtarit Luiz Ejllit dërgoi në nomimin Kristi Dragot dhe tenorin Armaldo Kllogjeri.

Luizi hyri në tualet me Kristin dhe pasi u largua ky i fundit, priti derisa shkoi edhe Armaldo. Duke qenë se tualetet janë të vetmet ambiente pa kamera, rregullat e Vëllait të Madh nuk lejojnë që brenda tyre të hyjnë më shumë se një person.

Kjo thyerje rregullash, që në fakt ishte e planifikuar nga këngëtari, bëri që Luizi, Kristi dhe Armaldo të shkojnë automatikisht në televotim.

Kështu, njëri nga tre konkurentët pritet të lerë mbrëmjen e sotme shtëpinë e “Big Brother VIP”./ CNA

Luizi futi në kurth Armaldon dhe Kristin/ Kush do ta lerë sonte

Lajmet e fundit nga