LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Puthje, përqafime/ Sfida bashkon Luizin dhe Oltën, ndajnë dhe krevatin

13 Mars 2023, 08:36, Lifestyle CNA
Puthje, përqafime/ Sfida bashkon Luizin dhe Oltën, ndajnë dhe
Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli

Ajo që në dukje ishte një porvë mjaft e vështirë për Luizin dhe Oltën në fakt ka rezultuar e kundërta.

Sfida “siamezët”, ka afruar Luizin me Oltën. Dyshja kanë treguar një anë tjetër të tyren që ka befasuar edhe ndjekësit.

Olta nuk ka kursyer përqafimet dhe puthjet për Luizin, madje kanë ndarë edhe krevatin së bashku.

Puthje, përqafime/ Sfida bashkon Luizin dhe Oltën, ndajnë dhe

Puthje, përqafime/ Sfida bashkon Luizin dhe Oltën, ndajnë dhe

Puthje, përqafime/ Sfida bashkon Luizin dhe Oltën, ndajnë dhe

Ndonëse rregullat e lojës janë thyer shumë herë, pasi në shumë raste dyshja kanë përdorur të dyja duart, gjë që nuk lejohet.

Të shohim deri në fund se si do të shkojë kjo sfidë, a do të mund të qëndrojnë deri në fund, Luizi dhe Olta të ngjitur në një bluzë?/ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga