LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

4 persona në nominim/ Ja konkurenti që la sonte “Big Brother VIP”

11 Mars 2023, 23:00, Lifestyle CNA

4 persona në nominim/ Ja konkurenti që la sonte “Big Brother

4 persona ishin në ethet e nominimit të kësaj jave në “Big Brother VIP”

Konkretisht në nominim ishin Shpati, Antoneta, Elvisi dhe Luizi, të cilët mbetën të fundit në zinxhirin e shpërtimit të nisur nga Kiara Tito.

Në spektaklin e sotëm u komunikua vendimi i publikut, duke larguar përfundimisht nga shtëpia Shpati Kërleshin.

Para se Shpati të dilte nga shtëpia e Vëllait të Madh u diskutua për trekëndëshin e krijuar mes tij, Nitës dhe Deas./ CNA.al

Lajmet e fundit nga