LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luizi "goditet" në shtëpi/ Aleanca re që kërkon ta zbresë nga froni

11 Mars 2023, 16:24, Lifestyle CNA

Luizi "goditet" në shtëpi/ Aleanca re që kërkon ta

Futja e banorit të ri në “Big Brother VIP”, Qetësor Ferrunaj ka sjellë dinamika të reja brenda alencave në shtëpi

Me hyren e tij Qetësori ka filluar të godasë Luizin dhe të lidhë një aleancë me Oltën përballë Luizit dhe Kiarës.

Mirëpo, së fundmi duket se Luizit po i bashkohet sërish Armaldo, i cili ka filluar të kuptojë lojën e Qetësorit duke bërë që të kërkojë aleanca të reja.

Olta nga ana e saj është duke pranuar afrimitetin e Qetësorit me shpresën se do të forcojë aleancën kundër Luizit, ndërkohë që Kristi është më shumë i zënë me Keisin./CNA.al

Lajmet e fundit nga