LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Fatimja jote e Ija ime nuk plaken kurrë”/ Kryemadhi-Besit: Janë bio, jo me botox si ne 

8 Mars 2023, 18:35, Lifestyle CNA

“Fatimja jote e Ija ime nuk plaken kurrë”/ Kryemadhi-Besit:

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi preferoi të urojë festën të gjitha grave me anë të një fotoje ku shihej pranë vajzës dhe nënës së saj.

Ajo që tërhoqi më shumë vëmendje ishte komenti i aktori të humorit Bes Kallaku, i cili shkruan se “Fatimja jote e Ija ime nuk plaken kurrë”.


Nga ana tjetër, Monika Kryemadhi i ka kthyer përgjigje me nota humori.

“Janë bio ato të dyja, nuk janë me botox si ne”, shkruan Kryemadhi./CNA.al

“Fatimja jote e Ija ime nuk plaken kurrë”/ Kryemadhi-Besit:

Lajmet e fundit nga